CRCW1210560RJNTA
MFR.Part #
CRCW1210560RJNTA
JLCPCB Part #
C4261922
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount