CRCW12104K30FKEA
MFR.Part #
CRCW12104K30FKEA
JLCPCB Part #
C4228296
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 4.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS