CRCW121047R0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW121047R0FKEAHP
JLCPCB Part #
C4008738
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS