CRCW1210470RJNTA
MFR.Part #
CRCW1210470RJNTA
JLCPCB Part #
C4177287
Description
-55℃~+155℃ 470Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount