CRCW12103R90JNEA
MFR.Part #
CRCW12103R90JNEA
JLCPCB Part #
C4158117
Description
-55℃~+155℃ 3.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS