CRCW121039K0JNTA
MFR.Part #
CRCW121039K0JNTA
JLCPCB Part #
C4104510
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount