CRCW1210300KFKEA
MFR.Part #
CRCW1210300KFKEA
JLCPCB Part #
C4275393
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS