CRCW12102R74FKTB
MFR.Part #
CRCW12102R74FKTB
JLCPCB Part #
C4268284
Description
-55℃~+155℃ 2.74Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount