CRCW12102K40JNTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW12102K40JNTA
JLCPCB Part #
C4245172
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount