CRCW1210270KFKTA
MFR.Part #
CRCW1210270KFKTA
JLCPCB Part #
C4133133
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount