CRCW121016R5FKEAHP
MFR.Part #
CRCW121016R5FKEAHP
JLCPCB Part #
C4336194
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 16.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS