CRCW12068R66FKEAHP
MFR.Part #
CRCW12068R66FKEAHP
JLCPCB Part #
C3992696
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.66Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS