CRCW12068R20JNEAHP
MFR.Part #
CRCW12068R20JNEAHP
JLCPCB Part #
C4199300
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 750mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS