CRCW1206866KFKEAC
MFR.Part #
CRCW1206866KFKEAC
JLCPCB Part #
C4102417
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS