CRCW120682R0FKEB
MFR.Part #
CRCW120682R0FKEB
JLCPCB Part #
C4125167
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS