CRCW1206820KJNEAHP
MFR.Part #
CRCW1206820KJNEAHP
JLCPCB Part #
C4042960
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 750mW 820kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS