CRCW12066R80JNEAC
MFR.Part #
CRCW12066R80JNEAC
JLCPCB Part #
C4258998
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS