CRCW120662K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW120662K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C4243224
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 62kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS