CRCW12065K62FKTB
MFR.Part #
CRCW12065K62FKTB
JLCPCB Part #
C4207883
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount