CRCW120659K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW120659K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C4113002
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 59kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS