CRCW120656K0JNTA
MFR.Part #
CRCW120656K0JNTA
JLCPCB Part #
C4199998
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount