CRCW1206549RFKEAHP
MFR.Part #
CRCW1206549RFKEAHP
JLCPCB Part #
C4239949
Description
-55℃~+155℃ 549Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS