CRCW120647M0JPEAHR
MFR.Part #
CRCW120647M0JPEAHR
JLCPCB Part #
C4337950
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47MΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS