CRCW12063K90JNTB
MFR.Part #
CRCW12063K90JNTB
JLCPCB Part #
C4346206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.9kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount