CRCW12063K65FKEBC
MFR.Part #
CRCW12063K65FKEBC
JLCPCB Part #
C4233388
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS