CRCW12063K30FKEAHP
MFR.Part #
CRCW12063K30FKEAHP
JLCPCB Part #
C2089480
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS