CRCW1206316RFKEAHP
MFR.Part #
CRCW1206316RFKEAHP
JLCPCB Part #
C4163192
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS