CRCW12062R70JNEA
MFR.Part #
CRCW12062R70JNEA
JLCPCB Part #
C2085734
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 250mW 300V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS