CRCW12062K80JNTA
MFR.Part #
CRCW12062K80JNTA
JLCPCB Part #
C4307389
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount