CRCW12062K70JNEAC
MFR.Part #
CRCW12062K70JNEAC
JLCPCB Part #
C4011527
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS