CRCW12062K70FKEBC
MFR.Part #
CRCW12062K70FKEBC
JLCPCB Part #
C4141881
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS