CRCW12061R58FKEAC
MFR.Part #
CRCW12061R58FKEAC
JLCPCB Part #
C4192081
Description
-55℃~+155℃ 1.58Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS