CRCW12061R15FNEA
MFR.Part #
CRCW12061R15FNEA
JLCPCB Part #
C3912740
Description
-55℃~+155℃ 1.15Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS