CRCW12061R05FKEA
MFR.Part #
CRCW12061R05FKEA
JLCPCB Part #
C4303550
Description
-55℃~+155℃ 1.05Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS