CRCW12061R00JNEAIF
MFR.Part #
CRCW12061R00JNEAIF
JLCPCB Part #
C4304257
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS