CRCW12061K24FKEAC
MFR.Part #
CRCW12061K24FKEAC
JLCPCB Part #
C4352742
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS