CRCW12061K10FKEAHP
MFR.Part #
CRCW12061K10FKEAHP
JLCPCB Part #
C1731000
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS