CRCW120618R0JNEAHP
MFR.Part #
CRCW120618R0JNEAHP
JLCPCB Part #
C3009734
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS