CRCW120618K0JNEAHP
MFR.Part #
CRCW120618K0JNEAHP
JLCPCB Part #
C4082294
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS