CRCW1206180MJPEAHR
MFR.Part #
CRCW1206180MJPEAHR
JLCPCB Part #
C1882645
Description
-55℃~+155℃ 180MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS