CRCW120610R5FKEAHP
MFR.Part #
CRCW120610R5FKEAHP
JLCPCB Part #
C4049693
Description
-55℃~+155℃ 10.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS