CRCW080582K0JNEA
MFR.Part #
CRCW080582K0JNEA
JLCPCB Part #
C3009206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS