CRCW0805806KFKTC
MFR.Part #
CRCW0805806KFKTC
JLCPCB Part #
C4360517
Description
-55℃~+155℃ 125mW 806kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount