CRCW080575R0JNEBC
MFR.Part #
CRCW080575R0JNEBC
JLCPCB Part #
C4164627
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS