CRCW080556K0FKEA
MFR.Part #
CRCW080556K0FKEA
JLCPCB Part #
C844633
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS