CRCW080551K0JNTA
MFR.Part #
CRCW080551K0JNTA
JLCPCB Part #
C3971877
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount