CRCW08054K70FKTB
MFR.Part #
CRCW08054K70FKTB
JLCPCB Part #
C4100459
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount