CRCW080547R0JNEC
MFR.Part #
CRCW080547R0JNEC
JLCPCB Part #
C4024988
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS