CRCW080547K0JNEB
MFR.Part #
CRCW080547K0JNEB
JLCPCB Part #
C1854630
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 47kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS