CRCW0805442RFKTA
MFR.Part #
CRCW0805442RFKTA
JLCPCB Part #
C4215944
Description
-55℃~+155℃ 125mW 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount